3 rooms apartment of 70m² in Sigtuna

Hotell Anstalten, Norra Vibyvägen, 193 37 Sigtuna, Sweden

13,932 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 28-08-2025

apartment for rent at Sigtuna

Denna rymliga trea på 76 kvadratmeter i Venngarn erbjuder ett modernt och bekvämt boende i en naturskön miljö. Lägenheten har ett ljust och öppet vardagsrum med stora fönster som ger ett härligt ljusinsläpp. Köket är stilrent och fullt utrustat, perfekt för matlagning och sociala tillställningar. Två rymliga sovrum erbjuder gott om förvaringsutrymme och en lugn plats för vila. Dessutom finns ett fräscht badrum och utsikt över de vackra omgivningarna. https://www.wenngarn.se

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

13,932 kr

Rental period

Unlimited

Available from

28-08-2025

Price per m²

199 kr

Map

The listing is located at Hotell Anstalten, Norra Vibyvägen, 193 37 Sigtuna, Sweden

Loading map