1 room apartment of 52m² in Söderhamn

unnamed road, 826 30 Söderhamn, Sweden

6,660 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

apartment for rent in Norralagatan 8 C, Söderhamn, Centrum

Följ din intresseanmälan När du har anmält ditt intresse kan du följa din ansökan genom att logga in på vår hemsida. Inloggningen hittar du i menyraden upp till höger. Det finns möjlighet till tidigare tillträde. För att få e-post när det sker någon förändring i din intresseanmälan måste du kryssa i att du vill ha notifieringar. Detta gör du under Min profil när du loggat in. Observera att du måste ha rätt telefonnummer och e-postadress angiven under Min profil för att inte missa viktig information. Om vi inte får tag på dig på grund av felaktiga uppgifter kan du gå miste om lägenheten du anmält dig till. Här kan du läsa svaren på de vanligaste frågorna: HSBs FAQ

Property type

apartment

Rooms

1

Size

52 m²

Price

6,660 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

128 kr

Map

The listing is located at unnamed road, 826 30 Söderhamn, Sweden

Loading map