Potsdamer Straße, 14532 Stahnsdorf, Germany
760 € / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
760 €
Price per m²
51 €
The listing is located at Potsdamer Straße, 14532 Stahnsdorf, Germany
Loading map