Avenida Lo Ovalle 160, 798 0008 Santiago, Chile
$430,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
48 m²
Price
$430,000
Price per m²
$8958
The listing is located at Avenida Lo Ovalle 160, 798 0008 Santiago, Chile
Loading map