2 rooms apartment of 65m² in Kristiansand

Østerveien, 4631 Kristiansand, Norway

8,600 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Attraktiv beliggenhet

Attraktiv beliggenhet Lys og trivelig leilighet med stor takhøyde og med nyoppusset bad sentralt i Kristiansand sentrum til leie. Vaskemaskin, kjøleskap med frys, internett og varmtvann er inkludert i leien.Leiligheten er umøblert.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

8,600 kr

Price per m²

132 kr

Map

The listing is located at Østerveien, 4631 Kristiansand, Norway

Loading map