Avenida Galicia 1284, Guadalupe Oeste, Santa Fe, Argentina
$700,000 / month
Duplex.-
Duplex.-
Property type
apartment
Rooms
2
Size
90 m²
Price
$700,000
Price per m²
$7778
The listing is located at Avenida Galicia 1284, Guadalupe Oeste, Santa Fe, Argentina
Loading map