Carrera 34, Comuna 12 - Cabecera del Llano, 680003 Bucaramanga, SAN, Colombia
$2,000,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
140 m²
Price
$2,000,000
Price per m²
$14286
The listing is located at Carrera 34, Comuna 12 - Cabecera del Llano, 680003 Bucaramanga, SAN, Colombia
Loading map