1 room house of 180m² in Warsaw

Racławicka 105, 02-634 Warsaw, Poland

10,500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Dom do wynajęcia:

| ATRAKCYJNA POŁOWA BLIŹNIAKA DO WYNAJĘCIA NA CELE MIESZKALNE LUB STABILNĄ FIRMĘ Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: Na parterze znajdują się : salon z aneksem jadalnym, otwarta kuchnia, przedpokoju i toaleta. Z salonu wyjście do dużego blisko 100m2 ogrodu z ekspozycją południowo-zachodnią. . Piętro stanowią cztery pokoje i łazienka. W przyziemiu są: pomieszczenie rekreacyjne , łazienka z pralnią, toaleta i kotłownia. Na tym poziomie również garaż. Dom po dużej renowacji. Zainstalowana n. klimatyzacja z pompą ciepła, instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,5 KW, nowa instalacja alarmowa i monitoring - 6 kamer Do dyspozycji najemcy są również 2 miejsca parkingowe przed posesją. W okół zabudowa jednorodzinna. Dobry dojazd do centrum biznesowego i na lotnisko. Polecamy. Telefon do opiekuna oferty Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie _ PREMIUM PROPERTIES_ HOUSES & APARTMENTS _CALL FOR MORE INFORMATION. ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Tomasz Polanowski | | tomasz. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Polanowski (licencja nr: 13377)

Property type

house

Rooms

1

Size

180 m²

Price

10,500 zł

Price per m²

58 zł

Map

The listing is located at Racławicka 105, 02-634 Warsaw, Poland

Loading map