3 rooms apartment of 95m² in Kungsör

Drottninggatan, 736 31 Kungsör, Sweden

11,397 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-06-2026

Drottninggatan 7 A

Drottninggatan 7 Smakfullt ombyggda lägenheter () i ett sekelskiftshus i centum med närhet till affärer, järnvägsstation och en större lekpark. Värme och vatten ingår i hyran, hushållsel tillkommer. Ursprungligt byggår 1919.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

95 m²

Price

11,397 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-06-2026

Price per m²

120 kr

Map

The listing is located at Drottninggatan, 736 31 Kungsör, Sweden

Loading map