Carrera 34, Comuna 12 - Cabecera del Llano, 680003 Bucaramanga, SAN, Colombia
$1,700,000 / month
Property type
apartment
Rooms
5
Size
160 m²
Price
$1,700,000
Price per m²
$10625
The listing is located at Carrera 34, Comuna 12 - Cabecera del Llano, 680003 Bucaramanga, SAN, Colombia
Loading map