El Portal de Jesús, Carrera 46A, 055422 Envigado, ANT, Colombia
$3,200,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
95 m²
Price
$3,200,000
Price per m²
$33684
The listing is located at El Portal de Jesús, Carrera 46A, 055422 Envigado, ANT, Colombia
Loading map