Listed today
Israëllaan 37, 2622 HR Delft, Netherlands
€799 / month
Grote kamer/kleine met een bed, meubel en stoel en ventilator. Supermarkt plus en tram halte op loopafstand ongeveer 2 min. Openbaar Vervoer ook redelijk dicht bij.
Grote kamer/kleine met een bed, meubel en stoel en ventilator. Supermarkt plus en tram halte op loopafstand ongeveer 2 min.
Openbaar Vervoer ook redelijk dicht bij.
Property type
room
Rooms
1
Size
12 m²
Price
€799
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Price per m²
€67
The listing is located at Israëllaan 37, 2622 HR Delft, Netherlands
Loading map