Hässlegatan, 280 23 Hästveda, Sweden
4,488 kr / month
Mitt i centrala Hästveda ligger Hässlegatan 8-22. Här bor du som har fyllt 60 år i trevliga seniorlägenheter. De handikappvänliga lägenheterna har två rum och kök samt egen uteplats. Varje lägenhet är utrustad med tvättmaskin och torkskåp. Alldeles intill Hässlegatan finns äldreboendet Solgården, dit kan du gå för att äta och delta i aktiviteter.
Mitt i centrala Hästveda ligger Hässlegatan 8-22. Här bor du som har fyllt 60 år i trevliga seniorlägenheter. De handikappvänliga lägenheterna har två rum och kök samt egen uteplats.
Varje lägenhet är utrustad med tvättmaskin och torkskåp. Alldeles intill Hässlegatan finns äldreboendet Solgården, dit kan du gå för att äta och delta i aktiviteter.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
4,488 kr
Price per m²
77 kr
The listing is located at Hässlegatan, 280 23 Hästveda, Sweden
Loading map