1 room apartment of 37m² in Tangvall

Søgne, 4640 Søgne, Norway

7,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hybelleilighet til leie,37 kvm

Hybelleilighet til leie,37 kvm Trivelig leilighet leies ut. Gateplan.1 soverom , stue og kjøkken i samme rom, liten gang + badTrådløst internett.Parkering utenfor døren, kort vei til buss.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

7,500 kr

Price per m²

203 kr

Map

The listing is located at Søgne, 4640 Søgne, Norway

Loading map