Listed yesterday
Apteka Główna, Chełmska 50, 00-725 Warsaw, Poland
2,580 zł / month
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ - KLUCZE DO MIESZKANIA W DYSPOZYCJI BIURA Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe (salon, widna kuchnia, przedpokój i łazienka) w kamienicy. *Zaciszne osiedle; okna wychodzą na zielone i ciche podwórko. *Okolica bardzo spokojna i bezpieczna. *Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i transportowa, w niespełna 15 minut można dostać się do centrum miasta. Wyposażenie: *Salon: rozkładana wersalka, szafa *Widna kuchnia: szafki kuchenne, okap, 4-palnikowa kuchenka, piekarnik elektryczny, lodówka. *Łazienka: prysznic, umywalka, WC, pralka Do wynajęcia od 1 lipca 2026 Czynsz najmu 2000 zł plus czynsz administracyjny 580 zł plus energia elektryczna plus gaz Dostępne od 1 września Rubinkiewicz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w wynajmie oraz sprzedaży apartamentów, jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ - KLUCZE DO MIESZKANIA W DYSPOZYCJI BIURA Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe (salon, widna kuchnia, przedpokój i łazienka) w kamienicy. *Zaciszne osiedle; okna wychodzą na zielone i ciche podwórko. *Okolica bardzo spokojna i bezpieczna. *Pełna infrastruktura handlowo-usługowa i transportowa, w niespełna 15 minut można dostać się do centrum miasta. Wyposażenie: *Salon: rozkładana wersalka, szafa *Widna kuchnia: szafki kuchenne, okap, 4-palnikowa kuchenka, piekarnik elektryczny, lodówka.
*Łazienka: prysznic, umywalka, WC, pralka Do wynajęcia od 1 lipca 2026 Czynsz najmu 2000 zł plus czynsz administracyjny 580 zł plus energia elektryczna plus gaz Dostępne od 1 września Rubinkiewicz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w wynajmie oraz sprzedaży apartamentów, jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
2,580 zł
Price per m²
92 zł
The listing is located at Apteka Główna, Chełmska 50, 00-725 Warsaw, Poland
Loading map