1 room apartment of 33m² in Poznan

Świętego Wawrzyńca 25a, 60-546 Poznan, Poland

1,900 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kawalerka do wynajęcia:

To jednopokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się na trzecim piętrze bloku z 2000 roku. W pełni wyposażone w meble, pralkę, lodówkę oraz kuchenkę. Idealne dla osób szukających komfortu i wygody. Dostępna również piwnica ok 4 m2. Lokalizacja mieszkania to dynamiczna okolica z dostępem do wielu punktów usługowych. W pobliżu znajdziesz: Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online

Property type

apartment

Rooms

1

Size

33 m²

Price

1,900 zł

Price per m²

58 zł

Map

The listing is located at Świętego Wawrzyńca 25a, 60-546 Poznan, Poland

Loading map