1 room apartment of 27m² in Radom

Sebastiana Klonowica 8, 26-600 Radom, Poland

2,050 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kawalerka do wynajęcia:

Do wynajęcia kawalerka typu studio 27m2 przy ul. Klonowica 8, w bloku z windą. Doskonała dla studenta lub singla. Preferowane osoby niepalące lub palące na zewnątrz (balkon) i bez zwierząt. -2050 zł z czynszem (bez negocjacji) -plus opłaty za zużycie energii elektrycznej i wody według wskazań liczników (rachunków) -kaucja zwrotna 2000 zł Najemca powinien dysponować dokumentami potwierdzającymi prawo do legalnego pobytu i pracy na terytorium Polski.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

27 m²

Price

2,050 zł

Price per m²

76 zł

Map

The listing is located at Sebastiana Klonowica 8, 26-600 Radom, Poland

Loading map