2 rooms apartment of 67m² in Åmål

Kempensköldsgatan, 662 31 Åmål, Sweden

6,772 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kempensköldsgatan 3

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

6,772 kr

Price per m²

101 kr

Map

The listing is located at Kempensköldsgatan, 662 31 Åmål, Sweden

Loading map