Listed 2 days ago
4950 Risør, Norway
12,000 kr / month
Koselig hus i Risør sentrum leies ut i sommer Koselig hus i Risør sentrum leies ut til ordensfolk i sommer. (Uke 30,31 er opptatt) Huset har 2/3 soverom og to toaletter. Det er usjenert og romslig uteplass med terrassemarkise. Huset er møblert og ligger i hjertet av Risør.
Koselig hus i Risør sentrum leies ut i sommer Koselig hus i Risør sentrum leies ut til ordensfolk i sommer. (Uke 30,31 er opptatt) Huset har 2/3 soverom og to toaletter.
Det er usjenert og romslig uteplass med terrassemarkise. Huset er møblert og ligger i hjertet av Risør.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
12,000 kr
Price per m²
141 kr
The listing is located at 4950 Risør, Norway
Loading map