2 rooms apartment of 54m² in Kristiansand

Holbergs gate, 4614 Kristiansand, Norway

7,800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Koselig og moderne til leie - Kristiansand

Koselig og moderne til leie - Kristiansand Koselig og moderne til leie.Den ligger sentralt. Et soverom, enkelt kjøkken, stor stue, bad og dusj m/vaskemaskin

Property type

apartment

Rooms

2

Size

54 m²

Price

7,800 kr

Price per m²

144 kr

Map

The listing is located at Holbergs gate, 4614 Kristiansand, Norway

Loading map