Listed today
4878 Grimstad, Norway
16,900 kr / month
Koselig sentrumsleilighet med sjøutsikt. Sjarmerende og lys leilighet med nydelig sjøutsikt.Beliggenheten er midt i hjertet av Grimstad, med kort gangavstand til bryggekanten, strender, restauranter og butikker. Leiligheten er 75 m2 stor, og ligger i andre etage. Leies ut møblert.Den er praktisk innredet med en åpen stue-kjøkkenløsning, eget bad og to separate soverom med dobbeltsenger. Det ene soverommet har sjøutsikt, mens det andre har utsikt mot bakgården.Eget vaskerom med vaskemaskin og tørketrommel.Det er mulig å komme på visning for å se leiligheten.Ønskelig med referanser fra tidligere leieforhold.
Koselig sentrumsleilighet med sjøutsikt. Sjarmerende og lys leilighet med nydelig sjøutsikt.Beliggenheten er midt i hjertet av Grimstad, med kort gangavstand til bryggekanten, strender, restauranter og butikker. Leiligheten er 75 m2 stor, og ligger i andre etage. Leies ut møblert.Den er praktisk innredet med en åpen stue-kjøkkenløsning, eget bad og to separate soverom med dobbeltsenger.
Det ene soverommet har sjøutsikt, mens det andre har utsikt mot bakgården.Eget vaskerom med vaskemaskin og tørketrommel.Det er mulig å komme på visning for å se leiligheten.Ønskelig med referanser fra tidligere leieforhold.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
75 m²
Price
16,900 kr
Price per m²
225 kr
The listing is located at 4878 Grimstad, Norway
Loading map