Listed yesterday

2 rooms apartment of 68m² in Trollhättan

Lantmannavägen, 461 63 Trollhättan, Sweden

7,845 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lantmannavägen 94

Välkommen till denna ljusa och välvårdade tvåa på fjärde våningen. Detta är ett hem för dig som fyllt 65 år och vill bo i en lugn trappuppgång med närhet till sociala aktiviteter och vackra promenadstråk. Lägenheten har ett rymligt vardagsrum med ett vackert parkettgolv och gott om plats för en soffgrupp. Från vardagsrummet når du en inglasad balkong i soligt söderläge. Köket är luftigt och erbjuder utrymme för en matplats. Dessutom finns en stor klädkammare som ger extra förvaringsmöjligheter. Badrummet är rymligt och utrustat med en tillgänglig dusch. Observera att det inte är möjligt att installera tvättmaskin och diskmaskin i lägenheten.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

68 m²

Price

7,845 kr

Price per m²

115 kr

Map

The listing is located at Lantmannavägen, 461 63 Trollhättan, Sweden

Loading map