2 rooms apartment of 50m² in Kristiansand

Frydenlundsveien, 4631 Kristiansand, Norway

7,800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Ledig 2 roms sentralt på Lund

Ledig 2 roms sentralt på Lund Leiligheten er lys og moderne med åpen stue og kjøkkenløsning. Soverom med stor garderobe og et pent bad. Søker derfor rolige leietakere, ikke fest, dyr eller røyk. Leies i utgangspunktet ut for 7800 i mnd + strøm.Leiligheten er ledig omgående.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

7,800 kr

Price per m²

156 kr

Map

The listing is located at Frydenlundsveien, 4631 Kristiansand, Norway

Loading map