Listed today

1 room apartment of 60m² in Kristiansand

4633 Kristiansand, Norway

12,500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nyoppusset bolig til leie

Nyoppusset bolig til leie Lys og oppgradert sokkelleilighet med fantastisk utsikt – ledig i løpet av august 2026Vi leier ut en flott og oppgradert leilighet i rolige og naturskjønne omgivelser i Mauds vei 67, Kristiansand. Leiligheten har nydelig utsikt, gode solforhold og ligger rett ved flotte turområder i Jegersberg.Det kommer oppdaterte bilder i starten av juni som viser oppussingen av inngangsparti, stue, kjøkken og soverom.Leiligheten er delvis møblert og blir ledig i løpet av august 2026. Nærmere overtakelsesdato kan avtales.Om leiligheten:✅ Nydelig utsikt og svært gode solforhold – perfekt for lange, lyse kvelder✅ Oppgradert kjøkken, stue, inngangsparti og soverom✅ Varmekabler i inngangsparti, stue, bad og soverom✅ Rolig og behagelig nabolag✅ Rett ved flotte turområder i Jegersberg✅ Kort vei til sentrum, kollektivtransport og servicetilbud✅ Delvis møblertDette passer godt for deg som ønsker en komfortabel bolig i fredelige omgivelser, med tilgang til vakker natur, flott utsikt og solrike kvelder.Interessert?Ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

60 m²

Price

12,500 kr

Price per m²

208 kr

Map

The listing is located at 4633 Kristiansand, Norway

Loading map