Tokujocho, Nara, Nara Prefecture 630-8441, Japan
¥84,000 / month
【インターネット使い放題無料】
【インターネット使い放題無料】
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
¥84,000
Price per m²
¥1292
The listing is located at Tokujocho, Nara, Nara Prefecture 630-8441, Japan
Loading map