Spina Tower, Büyükdere Caddesi 243, 34485 Sarıyer, Turkey
₺140,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
146 m²
Price
₺140,000
Price per m²
₺959
The listing is located at Spina Tower, Büyükdere Caddesi 243, 34485 Sarıyer, Turkey
Loading map