Listed today
Mendelova, 149 00 Prague, Czechia
10,000 Kč / month
Háje, Mendelova, pronájem pokoje 15 m² ve spolubydlení, v bytě 2+1 s lodžií Háje, Mendelova, pronájem uzamykatelného pokoje 15 m² ve spolubydlení, zařízený nábytkem. Pouze pro 1 ženu. Společná kuchyňská linka vybavená kombinovaným sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, digestoří, myčkou a lednicí s mrazákem. Společná koupelna s vanou, pračkou a WC. Podlahy řešeny PVC a dlažbou. Okna plastová se žaluziemi. Dům s výtahem se nachází cca 5min chůze od metra C Háje, zastávky autobusu a OC Háje. V okolí veškerá občanská vybavenost. Nedaleko lesoparku Hostivař. K nastěhování ihned. Realitní společnost nemá k dispozici energetický štítek, proto je prozatím uváděna PENB třídy: G
Háje, Mendelova, pronájem pokoje 15 m² ve spolubydlení, v bytě 2+1 s lodžií Háje, Mendelova, pronájem uzamykatelného pokoje 15 m² ve spolubydlení, zařízený nábytkem. Pouze pro 1 ženu. Společná kuchyňská linka vybavená kombinovaným sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, digestoří, myčkou a lednicí s mrazákem. Společná koupelna s vanou, pračkou a WC.
Podlahy řešeny PVC a dlažbou. Okna plastová se žaluziemi. Dům s výtahem se nachází cca 5min chůze od metra C Háje, zastávky autobusu a OC Háje. V okolí veškerá občanská vybavenost. Nedaleko lesoparku Hostivař. K nastěhování ihned. Realitní společnost nemá k dispozici energetický štítek, proto je prozatím uváděna PENB třídy: G
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
10,000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
21-05-2026
Price per m²
667 Kč
The listing is located at Mendelova, 149 00 Prague, Czechia
Loading map