1 room apartment of 29m² in Ostrava

Gen. Píky, 702 00 Ostrava, Czechia

10,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 23-04-2026

Pronájem bytu 1+kk 29m²

Pronájem bytu 1+kk 29 m², Ostrava - Moravská Ostrava Nabízíme k pronájmu funkční byt situovaný ve 4. NP domu s výtahem ve velmi žádané lokalitě Moravské Ostravy. Hlavní obytná část je vybavena laminátovou podlahou a stropním ventilátorem, který zajišťuje komfortní klima v letních měsících. Na pokoj plynule navazuje kuchyňský kout s linkou, elektrickou plotýnkou, lednicí a mikrovlnnou troubou. Velkým benefitem tohoto bytu je samostatná komora s policovým systémem a šatní tyčí, která nabízí velkorysý úložný prostor a ponechává hlavní pokoj volný pro nábytek. Koupelna s vanou a toaletou je řešena společně a nabízí také prostor i přípojku pro pračku. Byt je v udržovaném stavu s patrnými vysprávkami na stěnách, což je ideální příležitost pro nájemce, který si chce interiér vymalovat a doladit podle vlastního vkusu. Lokalita na ulici Gen. Píky vyniká výbornou občanskou vybaveností, kdy nemocnice i obchodní centrum Futurum jsou v docházkové vzdálenosti. Zastávka MHD se nachází přibližně 2 minuty od domu, což zaručuje rychlé spojení do celého města. Finanční podmínky: Měsíční nájemné: 9 900 Kč Služby: 1 500 Kč + elektřina (přepis na nájemce) Kauce: 21 000 Kč Byt je volný k nastěhování ihned. Pro více informací nebo domluvu osobní prohlídky nás prosím

Property type

apartment

Rooms

1

Size

29 m²

Price

10,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

23-04-2026

Price per m²

362 Kč

Map

The listing is located at Gen. Píky, 702 00 Ostrava, Czechia

Loading map