Ramonova, 130 20 Prague, Czechia
21,999 Kč / month
Byt 1+kk o ploše 32 m² - Praha, Strašnice Na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic nabízíme , ve zcela novém rezidenčním komplexu GAMMA - HAGIBOR, do pronájmu velmi hezký a kompletně zařízený byt 1kk o výměře 32m² s prostorným balkonem 10m² ve 4NP a sklepem 4m² ve 3PP. Byt je vhodný pro singl či páry, ale i pro firmy hledající pronájem reprezentativního malého bytu pro své managery k dlouhodobému pronájmu. Airbnb zde není možné. Vybavení: Rozkládací gauč (po rozložení s plnohodnotnou matrací), komody, psací stůl a TV; kuchyňský kout disponuje všemi vestavnými spotřebiči, jídelním stolem a židlemi. Koupelna je vybavena horem plněnou automatickou pračkou. Pro posezení na prostorném balkonu je k dispozici venkovní nábytek. Okna s izolačními trojskly jsou vybavena předokenními žaluziemi. Další součástí této chytré domácnosti je rekuperace. Veškerá občanská vybavenost lokality je zde na dosah včetně stanice metra Želivského (trasa A). Svým promyšleným konceptem a důrazem na veřejný prostor, s veškerou občanskou vybaveností, je lokalita ideální pro život, práci i trávení volného času. K nastěhování - ihned. Platby: nájemné 21 999,-Kč / 1měs, energie 3 682,-Kč / vratná kauce 44 000,-Kč, provize RK 21 999,-Kč. Elektřina bude přepsána na nájemníka. PENB: B Elektřina bude převedena na nájemníka
Byt 1+kk o ploše 32 m² - Praha, Strašnice Na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic nabízíme , ve zcela novém rezidenčním komplexu GAMMA - HAGIBOR, do pronájmu velmi hezký a kompletně zařízený byt 1kk o výměře 32m² s prostorným balkonem 10m² ve 4NP a sklepem 4m² ve 3PP. Byt je vhodný pro singl či páry, ale i pro firmy hledající pronájem reprezentativního malého bytu pro své managery k dlouhodobému pronájmu. Airbnb zde není možné. Vybavení: Rozkládací gauč (po rozložení s plnohodnotnou matrací), komody, psací stůl a TV; kuchyňský kout disponuje všemi vestavnými spotřebiči, jídelním stolem a židlemi. Koupelna je vybavena horem plněnou automatickou pračkou.
Pro posezení na prostorném balkonu je k dispozici venkovní nábytek. Okna s izolačními trojskly jsou vybavena předokenními žaluziemi. Další součástí této chytré domácnosti je rekuperace. Veškerá občanská vybavenost lokality je zde na dosah včetně stanice metra Želivského (trasa A). Svým promyšleným konceptem a důrazem na veřejný prostor, s veškerou občanskou vybaveností, je lokalita ideální pro život, práci i trávení volného času. K nastěhování - ihned. Platby: nájemné 21 999,-Kč / 1měs, energie 3 682,-Kč / vratná kauce 44 000,-Kč, provize RK 21 999,-Kč. Elektřina bude přepsána na nájemníka. PENB: B Elektřina bude převedena na nájemníka
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
21,999 Kč
Price per m²
687 Kč
The listing is located at Ramonova, 130 20 Prague, Czechia
Loading map