Listed 3 days ago
Petřínská, 150 21 Prague, Czechia
16,500 Kč / month
Pronájem bytu 2+1 na hranici Malé Strany a Smíchova Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu pěkný byt 2+1 o výměře 54,5 m² ve 2. patře činžovního domu na rozhraní Malé strany a Smíchova. Byt je po částečné rekonstrukci a disponuje dvěma pokoji (průchozími), kuchyní a koupelnou se sprchovým koutem. Byt se pronajímá vybavený novou kuchyňskou linkou a novými spotřebiči - plynovým sporákem s elektrickou troubou, lednicí s mrazákem a pračkou. Byt je vytápěn lokálními plynovými topidly (novými), ohřev vody zajišťuje nový bojler. Byt má k výhradnímu užívání WC umístěné naproti bytu na chodbě. Byt je umístěn v historickém centru Prahy, ve skvělé lokalitě u náměstí Kinských, prakticky pod Petřínským sadem, přes řeku s Národním divadlem. Ve čtvrti se nachází veškerá občanská vybavenost, mnoho volnočasového vyžití, restaurací a kaváren. Nákupní centrum Nový Smíchov se nachází v dochodné vzdálenosti. Nájemné činí 16.500 Kč/měsíc + poplatky 5.000 Kč/měsíc. Poplatky zahrnují zálohy a elektřinu a plyn. Kauce je stanovena ve výši 16.500 Kč. Do bytu hledáme nenáročné podnájemníky (možné též sdílené bydlení). Byt je volný k nastěhování .
Pronájem bytu 2+1 na hranici Malé Strany a Smíchova Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu pěkný byt 2+1 o výměře 54,5 m² ve 2. patře činžovního domu na rozhraní Malé strany a Smíchova. Byt je po částečné rekonstrukci a disponuje dvěma pokoji (průchozími), kuchyní a koupelnou se sprchovým koutem. Byt se pronajímá vybavený novou kuchyňskou linkou a novými spotřebiči - plynovým sporákem s elektrickou troubou, lednicí s mrazákem a pračkou. Byt je vytápěn lokálními plynovými topidly (novými), ohřev vody zajišťuje nový bojler. Byt má k výhradnímu užívání WC umístěné naproti bytu na chodbě.
Byt je umístěn v historickém centru Prahy, ve skvělé lokalitě u náměstí Kinských, prakticky pod Petřínským sadem, přes řeku s Národním divadlem. Ve čtvrti se nachází veškerá občanská vybavenost, mnoho volnočasového vyžití, restaurací a kaváren. Nákupní centrum Nový Smíchov se nachází v dochodné vzdálenosti. Nájemné činí 16.500 Kč/měsíc + poplatky 5.000 Kč/měsíc. Poplatky zahrnují zálohy a elektřinu a plyn. Kauce je stanovena ve výši 16.500 Kč. Do bytu hledáme nenáročné podnájemníky (možné též sdílené bydlení). Byt je volný k nastěhování .
Property type
apartment
Rooms
3
Size
55 m²
Price
16,500 Kč
Price per m²
300 Kč
The listing is located at Petřínská, 150 21 Prague, Czechia
Loading map