Na Jarově, 190 93 Prague, Czechia
20,550 Kč / month
Pronájem bytu 2+kk, 35 m and sup2 , ul. Na Jarově, Praha 3 Žižkov Pronájem bytu 2+kk | 35 m and sup2; | Praha 3 Žižkov | ul. Na Jarově Hledáte moderní a kompletně zařízené bydlení v Praze s výbornou dostupností do centra? Nabízím k pronájmu stylový byt 2+kk o výměře 35 m and sup2; v oblíbené lokalitě Praha 3 Žižkov, ul. Na Jarově. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží menšího domu pouze se čtyřmi bytovými jednotkami, což zajišťuje klidné a soukromé bydlení bez ruchu velkých bytových domů. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a budete prvním nájemcem po rekonstrukci Kompletně zařízený moderním nábytkem Podlahové vytápění v celém bytě TV součástí vybavení Možnost využití společné zahrady Možnost parkování u domu Vhodné pro jednotlivce, pár i firemní pronájem Velkou výhodou je skvělá dopravní dostupnost. Do centra Prahy se dostanete přibližně za 15 minut. V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost Nájemné: 20 550 Kč / měsíc Poplatky: 2 650 Kč + elektřina Kauce: 41 250 Kč (možnost rozdělení) Provize: 23 200 Kč Byt je k nastěhování ihned.
Pronájem bytu 2+kk, 35 m and sup2 , ul. Na Jarově, Praha 3 Žižkov Pronájem bytu 2+kk | 35 m and sup2; | Praha 3 Žižkov | ul. Na Jarově Hledáte moderní a kompletně zařízené bydlení v Praze s výbornou dostupností do centra? Nabízím k pronájmu stylový byt 2+kk o výměře 35 m and sup2; v oblíbené lokalitě Praha 3 Žižkov, ul. Na Jarově. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží menšího domu pouze se čtyřmi bytovými jednotkami, což zajišťuje klidné a soukromé bydlení bez ruchu velkých bytových domů. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a budete prvním nájemcem po rekonstrukci Kompletně zařízený moderním nábytkem Podlahové vytápění v celém bytě TV součástí vybavení Možnost využití společné zahrady Možnost parkování u domu Vhodné pro jednotlivce, pár i firemní pronájem Velkou výhodou je skvělá dopravní dostupnost.
Do centra Prahy se dostanete přibližně za 15 minut. V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost Nájemné: 20 550 Kč / měsíc Poplatky: 2 650 Kč + elektřina Kauce: 41 250 Kč (možnost rozdělení) Provize: 23 200 Kč Byt je k nastěhování ihned.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
35 m²
Price
20,550 Kč
Price per m²
587 Kč
The listing is located at Na Jarově, 190 93 Prague, Czechia
Loading map