2 rooms apartment of 39m² in Prague

Nosticova, 118 01 Prague, Czechia

32,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 04-07-2024

Pronájem bytu 2+kk 39m²

Nadstandardní 2+kk v rezidenci Nosticova Ihned k pronájmu je připravený byt 2+kk ve třetím patře rezidence Nosticova. Byt je o praktické dispozici 2+kk se spojenou obývací částí a kuchyní s oddělenou ložnicí. Kvalitní kuchyně se všemi spotřebiči, koupelna se sprchovým koutem. Rezidence Nosticova je po kompletní a kvalitní rekonstrukci. Dům je v klidné ulici na Malé Straně. Byt je možné si pronajmout také jako kancelář. Zájemce je srozuměn s provizi realitní kanceláří ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

39 m²

Price

32,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

04-07-2024

Price per m²

821 Kč

Map

The listing is located at Nosticova, 118 01 Prague, Czechia

Loading map