2 rooms apartment of 41m² in Prague

Fabiánové, 154 00 Prague, Czechia

27,450 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 06-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 41m²

Světlý byt 2+kk (41 m²) v oblíbených Hlubočepech volný ihned Nabízíme k pronájmu krásný, slunný byt o dispozici 2+kk (41 m²), který se nachází ve 3. patře právě dokončené novostavby v oblíbené pražské čtvrti Hlubočepy. Pokud hledáte domov, kde budete prvním nájemníkem a který si zařídíte přesně podle sebe, tento byt je ideální volbou. Vlastnosti bytu: Novostavba: Vše voní novotou, moderní standardy provedení jsou samozřejmostí. 3. patro: Ideální výška pro dostatek soukromí i pěkný výhled. Prosvětlený interiér: Velká okna zajišťují dostatek přirozeného světla po celý den. Stav: Byt je pronajímán jako nezařízený. Vizuální prezentace: Některé z přiložených fotografií byly vytvořeny digitálně pro vaši lepší představu, jak lze tento prosvětlený prostor vkusně zařídit. Lokalita a vyžití v okolí:Hlubočepy nabízejí dokonalý balanc mezi městským životem a relaxací v přírodě: Příroda na dosah: Jen pár minut chůze vás dělí od ikonického Prokopského údolí – ideální místo na ranní běh, cyklistiku nebo víkendový relax. Kultura a káva: V okolí najdete stylové kavárny i oblíbené Barrandovské terasy. Dostupnost: Zastávka tramvaje je kousek od domu, na Andělu jste za pouhých 10 minut. Balíček služeb a nadstandardní výhody:Bydlení u nás není jen o pronájmu čtyř stěn. S naším balíčkem služeb získáváte:Technickou podporu a zákaznickou linku: Všechny opravy a dotazy řešíme obratem za vás. Maximální flexibilitu: Možnost v budoucnu vyměnit byt za jiný z našeho portfolia (např. při potřebě většího prostoru). Garantovaný nájem: Jistota férového jednání a dlouhodobého zázemí. Transparentnost: Zálohy na energie se převádí na vás – máte plnou kontrolu nad svou spotřebou. K dispozici: Ihned Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte mně

Property type

apartment

Rooms

2

Size

41 m²

Price

27,450 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

06-05-2026

Price per m²

670 Kč

Map

The listing is located at Fabiánové, 154 00 Prague, Czechia

Loading map