2 rooms apartment of 52m² in Prague

Hodkovická 1029/1, 142 00 Prague, Czechia

23,990 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu, 2+kk, 52 m²

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu zcela nový, světlý byt o dispozici 2+kk s balkonem, sklepem a garážovým stáním v moderním rezidenčním projektu Sija Kamýk v Praze. Byt o celkové ploše 52,1 m² (vč. balkonu) se nachází v 8. nadzemním podlaží domu s výtahem, což zajišťuje krásný otevřený výhled, dostatek denního světla a zároveň příjemné soukromí. Jedná se o dosud neobývaný byt, takže nový nájemce bude jeho prvním uživatelem. Dispozice bytu nabízí prakticky řešený obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a vstupní chodbu. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči, včetně lednice s mrazákem značky Liebherr, myčky nádobí, sklokeramické varné desky, trouby, digestoře a dostatku úložných prostor. V bytě jsou instalovány venkovní hliníkové lamelové žaluzie, které zajišťují komfortní regulaci světla i vyšší míru soukromí. Majitel byt dále dovybaví vestavěnou skříní v chodbě, osvětlením, pračkou a sušičkou. Po domluvě s novým nájemcem je možné byt částečně dovybavit dle individuálních potřeb a nebo zajistit elektro nabíječku na vozidlo přímo u parkovacího stání. K bytu náleží balkon s příjemným výhledem, sklep a garážové stání, které jsou již zahrnuty v ceně nájmu. Projekt Sija Kamýk nabízí klidné bydlení s dostatkem zeleně v okolí a zároveň dobrou dostupnost do centra města. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, služeb, škol i možností pro sport a volnočasové aktivity. Byt představuje ideální volbu pro zájemce hledající moderní, kvalitní a dosud neobývané bydlení v atraktivní lokalitě.Pro více informací nebo domluvení termínu osobní prohlídky nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

23,990 Kč

Price per m²

461 Kč

Map

The listing is located at Hodkovická 1029/1, 142 00 Prague, Czechia

Loading map