2 rooms apartment of 53m² in Prague

Devonská, 152 00 Prague, Czechia

20,900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 18-05-2026

Pronájem bytu 2+kk 53m²

Útulný 2+kk 53 m² v novostavbě Hlubočepy klid + příroda + rychlé spojení do centra Hledáte klidné bydlení s rychlou dostupností do centra a zároveň blízko přírody? Nabízíme útulný, plně zařízený byt 2+kk v novostavbě v Praze 5 – Hlubočepy. Byt se nachází ve 4., posledním podlaží (výtah) moderní budovy rezidenčního projektu Sky Barrandov. Byt je k dispozici ihned. Nabízí se kompletně zařízený nábytkem a vybavením dle fotografií (vyjma TV). Dispozice a vybavení: vstupní chodba s úložnými prostory obývací pokoj s kuchyňským koutem samostatná ložnice koupelna se sprchovým koutem a toaletou Kuchyňská linka je vybavena: indukční varnou deskou elektrickou horkovzdušnou troubou digestoří myčkou nádobí lednicí s mrazákem Dostatek úložných prostor zajišťují vestavěné skříně v chodbě i ložnici. Koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Hlubočepy nabízejí ideální kombinaci klidného bydlení a rychlé dostupnosti do centra: tramvajové spojení do centra během několika minut blízkost přírody (Prokopské údolí, Dívčí hrady) kompletní občanská vybavenost v okolí klidná rezidenční lokalita s dobrou dostupností Podmínky nájmu: nájemné 20 900 Kč / měsíc zálohy na služby, vodu a vytápění 2 183 Kč / měsíc zálohy na elektřinu cca 800 Kč / měsíc internet 250 Kč / měsíc (smlouva na majitele, není podmínkou) kauce ve výši dvou měsíčních nájmů provize 24 000 + DPH Jedná se o ateliér (nelze přihlásit trvalý pobyt). Majitel preferuje nájemníky bez domácích mazlíčků. Byt je vhodný ideálně pro jednotlivce či pár. Byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení s dobrou dostupností do centra a zároveň ocení blízkost přírody.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

53 m²

Price

20,900 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

18-05-2026

Price per m²

394 Kč

Map

The listing is located at Devonská, 152 00 Prague, Czechia

Loading map