Listed yesterday
V Třešňovce, 108 00 Prague, Czechia
30,830 Kč / month
Vtresnevce2kk Nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+kk v rezidenci Zelené Město Heights na Praze 9. Byt se nachází v moderní novostavbě ve 4. patře a nabízí krásný výhled na město. Celková plocha bytu činí 55 m², což zajišťuje komfortní a útulné bydlení. Součástí bytu je také balkon — ideální místo pro ranní kávu nebo večerní odpočinek s panoramatickým výhledem na město. Byt je plně zařízený stylovým nábytkem vysoké kvality. Nemovitost se nachází v jedné z nejoblíbenějších částí města s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra i ke všem službám. Kombinace klidného bydlení a blízkosti centra činí tuto lokalitu mimořádně atraktivní. Byt je k nastěhování od . Nájemné: 30 830,-Kč. Poplatky: 10 797,-Kč. (včetně internetu) Kauce: 48 558,-Kč. Provize: 39 170,-Kč.
Vtresnevce2kk Nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+kk v rezidenci Zelené Město Heights na Praze 9. Byt se nachází v moderní novostavbě ve 4. patře a nabízí krásný výhled na město. Celková plocha bytu činí 55 m², což zajišťuje komfortní a útulné bydlení. Součástí bytu je také balkon — ideální místo pro ranní kávu nebo večerní odpočinek s panoramatickým výhledem na město. Byt je plně zařízený stylovým nábytkem vysoké kvality.
Nemovitost se nachází v jedné z nejoblíbenějších částí města s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra i ke všem službám. Kombinace klidného bydlení a blízkosti centra činí tuto lokalitu mimořádně atraktivní. Byt je k nastěhování od . Nájemné: 30 830,-Kč. Poplatky: 10 797,-Kč. (včetně internetu) Kauce: 48 558,-Kč. Provize: 39 170,-Kč.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
30,830 Kč
Price per m²
561 Kč
The listing is located at V Třešňovce, 108 00 Prague, Czechia
Loading map