2 rooms apartment of 62m² in Prague

Černodolská, 190 12 Prague, Czechia

23,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk 62m²

Pronájem bytu 2+kk, Černodolská, Dolní Počernice, 23000 Kč/měs, 62 m² K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Dolní Počernice. Byt o celkové výměře 62 m² se nachází ve druhém podlaží cihlového domu. K bytu parkovací stání. Byt se nabízí nevybavený. V moderní kuchyni najdeme elektrickou varnou desku, digestoř, elektrickou troubu, myčku a lednicí. Obývací pokoje jsou nezařízené, což vám umožňuje si je vybavit dle vašeho vkusu a potřeby. V koupelně je vana a umyvadlo. Toaleta je umístěna samostatně. V okolí najdeme základní a mateřskou školu, supermarkety BILLA a Albert, restaurace atd. K procházkám láká rozlehlý zámecký park Dolní Počernice . Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Dolní Počernice, pět minut chůze od domu, odkud se dostaneme za 15 minut na Palmovku. Nádraží Dolní Počernice, odkud cesta do centra Prahy trvá 15 minut, je deset minut chůze od bytu. Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po dohodě s majitelem. Byt má energetickou kategorii B. Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

62 m²

Price

23,000 Kč

Price per m²

371 Kč

Map

The listing is located at Černodolská, 190 12 Prague, Czechia

Loading map