Lučištníků, 150 03 Prague, Czechia
33,490 Kč / month
Pronájem bytu 2+kk, Lučištníků, Radlice, 67 m² Nabízíme k dlouhodobému podnájmu světlý byt 2+kk o výměře 67 m² v klidné lokalitě Praha 5 – Radlice. Byt se nachází v 1. patře udržovaného domu a jeho hlavní předností je nadstandardní terasa se zahradou, balkon a vlastní garážové stání v ceně. Interiér je nabízen jako částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje všemi potřebnými spotřebiči, jako je lednice s mrazákem, myčka, varná deska a elektrická i mikrovlnná trouba. Obývací pokoj je velmi prostorný a díky orientaci i příjemně prosvětlený, ložnice je oddělena jako samostatný pokoj. V koupelně se nachází sprchový kout a toaleta. Okolí poskytuje kompletní zázemí pro pohodlné bydlení. V docházkové vzdálenosti jsou supermarkety Billa a Albert, restaurace, pošta i lékárna. Pro sport a odpočinek slouží blízký park Kamýk. Dopravní spojení zajišťují frekventované autobusové linky v těsné blízkosti domu. Byt je volný k okamžitému nastěhování. Energetická třída: G (průkaz nedodán).
Pronájem bytu 2+kk, Lučištníků, Radlice, 67 m² Nabízíme k dlouhodobému podnájmu světlý byt 2+kk o výměře 67 m² v klidné lokalitě Praha 5 – Radlice. Byt se nachází v 1. patře udržovaného domu a jeho hlavní předností je nadstandardní terasa se zahradou, balkon a vlastní garážové stání v ceně. Interiér je nabízen jako částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje všemi potřebnými spotřebiči, jako je lednice s mrazákem, myčka, varná deska a elektrická i mikrovlnná trouba. Obývací pokoj je velmi prostorný a díky orientaci i příjemně prosvětlený, ložnice je oddělena jako samostatný pokoj.
V koupelně se nachází sprchový kout a toaleta. Okolí poskytuje kompletní zázemí pro pohodlné bydlení. V docházkové vzdálenosti jsou supermarkety Billa a Albert, restaurace, pošta i lékárna. Pro sport a odpočinek slouží blízký park Kamýk. Dopravní spojení zajišťují frekventované autobusové linky v těsné blízkosti domu. Byt je volný k okamžitému nastěhování. Energetická třída: G (průkaz nedodán).
Property type
apartment
Rooms
2
Size
67 m²
Price
33,490 Kč
Price per m²
500 Kč
The listing is located at Lučištníků, 150 03 Prague, Czechia
Loading map