2 rooms apartment of 74m² in Prague

Věštínská, 153 00 Prague, Czechia

25,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+kk 74m²

Pronájem bytu 2+kk, Věštínská, Radotín, 25500 Kč/měs, 74 m² Exkluzivně k dlouhododobému pronájmu nabízíme hezký světlý, atypický mezonetový podkrovní byt 2+kk o rozloze 74 m² v klidné rezidenční lokalitě pražského Radotína. K bytu náleží sklep v přízemí domu. . Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s Vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme Vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

74 m²

Price

25,500 Kč

Price per m²

345 Kč

Map

The listing is located at Věštínská, 153 00 Prague, Czechia

Loading map