Listed 5 days ago

4 rooms apartment of 80m² in Prague

Ke Kamínce, 156 00 Prague, Czechia

22,900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 80m²

Pronájem bytu 3+1, Ke Kamínce, Zbraslav, 80 m² Nabízíme k dlouhodobému podnájmu světlý byt 3+1 o ploše 80 m² v klidné části Prahy 16 – Zbraslav. Byt se nachází ve 4. patře udržovaného panelového domu a náleží k němu balkon a sklep. Interiér je nezařízený, což umožňuje vybavení podle vlastních představ. Kuchyně je vybavena linkou se spotřebiči (varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, digestoř, lednice s mrazákem). Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj, na který navazují dva samostatné pokoje využitelné jako ložnice nebo dětský pokoj. V koupelně se nachází sprchový kout a pračka, toaleta je oddělená. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti – supermarket Albert, poštu, lékaře, školy i školky. Pro odpočinek slouží sousední park Belveder. Dopravní spojení zajišťují autobusy s rychlým dojezdem na metro Smíchovské nádraží. Byt je volný k nastěhování ihned. Energetická třída: G (průkaz nedodán).

Property type

apartment

Rooms

4

Size

80 m²

Price

22,900 Kč

Price per m²

286 Kč

Map

The listing is located at Ke Kamínce, 156 00 Prague, Czechia

Loading map