4 rooms apartment of 84m² in Prague

Na Líše, 141 00 Prague, Czechia

31,999 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 84m²

Pronájem bytu 3+1, 84 m², Praha 4 - Michle, bez výtahu, zahrádka, MHD, volný od 1. 4. 2026 Nabízím Vám k pronájmu krásný byt 3+1, 84 m², ve 2. patře udržovaného cihlového domu bez výtahu, v Praze 4 - Michle, ul. Na Líše. Po vstupu do bytu najdeme rozlehlou vstupní předsíň (halu), ze které se dále vstupuje do jednotlivých samostatných místností. Najdeme zde obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem a samostatnou toaletu. V kuchyni se nachází nová kuchyňská linka se spotřebiči a jídelní stůl se židlemi, jinak se byt bude pronajímat nevybavený nábytkem. Krytinu v místnostech tvoří dlažba a plovoucí podlahy. Byt prošel před 2 lety kompletní rekonstrukcí a je ve výborném stavu. K dispozici je soukromá zahrada za domem, přístupná pouze nájemníkům domu, která přímo vybízí k posezení u kávy a relaxu v zeleni. Výborná dopravní obslužnost, klidné a bydlení s rychlou dostupností do centra města. Byt je k nastěhování od 1. 4. 2026, prohlídky jsou možné po domluvě ihned. Doporučuji osobní prohlídku.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

84 m²

Price

31,999 Kč

Price per m²

381 Kč

Map

The listing is located at Na Líše, 141 00 Prague, Czechia

Loading map