4 rooms apartment of 86m² in Prague

Mánesova, 120 09 Prague, Czechia

35,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 04-05-2026

Pronájem bytu 3+1 86m²

Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1, 86 m², Praha 2, Vinohrady, ulice Mánesova Nabízíme Vám nově zrekonstruovaný byt se třemi neprůchozími pokoji ve třetím patře (s výtahem) cihlového domu na Praze 2, Vinohrady, ulice Mánesova. Nový nájemce bude prvním uživatelem bytu po rekonstrukci. V bytě se nachází tři velké neprůchozí pokoje (22,5 m² + 19,2 m² + 19 m²), hala s kuchyňským koutem (15,3 m², kuchyňská linka s troubou, varnou deskou, digestoří a myčkou), koupelna se sprchovým koutem a s WC. Vhodné i ke spolubydlení. Topení - plynová topidla WAW, ohřev vody el. bojler. Velmi dobrá dostupnost na MHD - zastávka tramvají Vinohradská tržnice cca 2 minuty chůze. Metro A i C - 2 zastávky tramvají nebo cca 10 minut chůze. Park Riegrovy sady, restaurace, obchody a mnoho dalšího je kousek od domu. Volné ihned.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

86 m²

Price

35,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

04-05-2026

Price per m²

407 Kč

Map

The listing is located at Mánesova, 120 09 Prague, Czechia

Loading map