Pod Děkankou, 140 70 Prague, Czechia
39,000 Kč / month
Vybavený byt 3+1 v novostavbě v klidné lokalitě s balkony Kompletně zařízený byt 3+1 se nalézá ve 4. nadzemním podlaží novostavby v klidné lokalitě v blízkosti metra Pražského povstání. Plně vybavený byt se skládá ze tří samostatných pokojů, z nichž dva disponují balkonem a dále se skládá z plně vybavené kuchyně se spotřebiči AEG. Je zde koupena s vanou, pračkou a sušičkou a samostatná toaleta. V rámci ceny je k bytu nabízen sklep a uzavíratelná garáž v podzemním patře. Dům disponuje výtahem a společným dvorem.
Vybavený byt 3+1 v novostavbě v klidné lokalitě s balkony Kompletně zařízený byt 3+1 se nalézá ve 4. nadzemním podlaží novostavby v klidné lokalitě v blízkosti metra Pražského povstání. Plně vybavený byt se skládá ze tří samostatných pokojů, z nichž dva disponují balkonem a dále se skládá z plně vybavené kuchyně se spotřebiči AEG.
Je zde koupena s vanou, pračkou a sušičkou a samostatná toaleta. V rámci ceny je k bytu nabízen sklep a uzavíratelná garáž v podzemním patře. Dům disponuje výtahem a společným dvorem.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
99 m²
Price
39,000 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
394 Kč
The listing is located at Pod Děkankou, 140 70 Prague, Czechia
Loading map