3 rooms apartment of 72m² in Brno

Opuštěná, 656 70 Brno, Czechia

30,490 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-03-2026

Pronájem bytu 3+kk 72m²

Pronájem byty 3+kk, 72 m² - Brno - Trnitá Tento krásný a moderní byt 3+kk k pronájmu se nachází ve vyhledávané lokalitě Opuštěná v Brně - Trnité. Disponuje užitnou plochou 72 m² a nachází se ve čtvrtém patře novostavby cihlového objektu. Byt je plně zařízený a nabízí veškerý komfort pro pohodlné bydlení. Můžete se těšit na prostorný obývací pokoj s pohodlným gaučem a moderní televizí, plně vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči, samostatnou toaletu a prostornou koupelnu s pračkou. Dále v ložnici najdete postel. Druhý pokoj je aktuálně zařízen jako pracovna. Byt dále nabízí možnost garážového stání za poplatek. Díky skvělé dopravní dostupnosti a blízkosti autobusového nádraží je snadné se dostat do centra města, ale i na dálniční tah D1. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Nájemné 30.490,-- Kč + zálohy okolo 4tis. Kč, kauce a provize ve výši jednoho nájmu. K dispozici ihned. Nezmeškejte tuto skvělou nabídku.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

72 m²

Price

30,490 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-03-2026

Price per m²

423 Kč

Map

The listing is located at Opuštěná, 656 70 Brno, Czechia

Loading map