3 rooms apartment of 94m² in Prague

Schwarzenberská, 158 00 Prague, Czechia

35,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 3+kk 94m²

Pronájem bytu 3+kk, 2 balkony, sklep, GS, 94m², ul. Schwarzenberská 708/2, Praha 5 - Jinonice Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný a světlý byt 3+kk o podlahové ploše 93,55 m² doplněný o dva balkony o velikosti 8,80 m² a 4,31 m², sklep a garážové stání. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží bezbariérového cihlového domu v rezidenčním projektu Botanica v klidné části Prahy 5 – Jinonice. Dispozice: velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem (45,77 m²) a vstupem na oba balkony, dvě ložnice (11,37 m² a 14,91 m²) orientované do zeleně, koupelna s vanou a WC, samostatné WC, šatna s vestavěnou skříní a prostorná vstupní hala. K bytu náleží dva balkony, sklep (3,22 m²) a garážové stání (23,03 m²). Vybavení a standard: dřevěné podlahy, dlažba, dřevěná eurookna s dvojskly, elektrické venkovní žaluzie, bezpečnostní dveře, vlastní plynová kotelna v domě s možností regulace teploty v každé místnosti. K dispozici je kolárna/kočárkárna. Dům je udržovaný a působí reprezentativně. Lokalita: kompletní občanská vybavenost v okolí – obchody, restaurace, kavárny, pošta, fitness centra, polikliniky. V bezprostřední blízkosti Německá škola, v okolí další české i bilingvní školy a školky. Pěší dostupnost metra B – Nové Butovice. V okolí Prokopské údolí, lesopark Cibulka, golfové hřiště. Rychlé napojení na Pražský okruh. • Nájemné: 35.000 Kč / měsíc • Poplatky: 5.500 Kč / měsíc • K nastěhování: od června Majitel si vyhrazuje právo vybrat si nájemce dle svého uvážení. Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

94 m²

Price

35,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

372 Kč

Map

The listing is located at Schwarzenberská, 158 00 Prague, Czechia

Loading map