Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 57m² in Eslöv

Repslagaregatan 17, 241 32 Eslöv, Sweden

9,807 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Repslagaregatan 17

Du är välkommen att söka denna välplanerade 2 rok på Repslagaregatan 17. Genomgående parkett i lägenheten förutom i hallen där det ligger klinker. Alla rum har släta vita väggar. Badrummet är helkaklat med klinkergolv. Tvättmaskin, torktumlare finns. Köket är utrustat med diskmaskin. Balkong i österläge. Varmt välkommen med din ansökan! Obs! Vi reserverar oss för eventuella avvikelser i planlösningen.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

9,807 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

172 kr

Map

The listing is located at Repslagaregatan 17, 241 32 Eslöv, Sweden

Loading map