1 room apartment of 25m² in Warsaw

Korsykańska 1, 02-761 Warsaw, Poland

2,156 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

SuperApart Korsykańska 1/27

Apartament typu studio na Stegnach Apartament typu studio na warszawskich Stegnach o powierzchni 25 m² jest przystosowany dla dwóch osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 6 piętrze, jest winda. — SALON: Łóżko podwójne, sofa, pościel, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor, stół jadalniany z 2 krzesłami. — ANEKS KUCHENNY: Płyta gazowa, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Łazienka z prysznicem, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta są akceptowane. Obowiązuje opłata. Prosimy o — PARKOWANIE: Brak zapewnionego miejsca parkingowego. Parking miejski-darmowy. Masz ochotę zajrzeć do środka? Zapraszamy na wirtualny spacer. DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Instytut Psychiatrii i Neurologii Tor Stegny Park Dolinka Slużewska Punkty handlowe i usługowe 10 min do Centrum i na Stare Miasto Do zobaczenia w Warszawie!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

2,156 €

Price per m²

86 €

Map

The listing is located at Korsykańska 1, 02-761 Warsaw, Poland

Loading map