1 room apartment of 32m² in Warsaw

Tonny, Wileńska, 03-414 Warsaw, Poland

2,488 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

SuperApart Wileńska apt.72

Apartament na warszawskiej Pradze Północ jest przystosowany dla 4 osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 5 piętrze, jest winda. — SYPIALNIA/ SALON: Duże łóżko, rozkładana sofa, pościel, szafa, lampka, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor i stół jadalniany z krzesłami — KUCHNIA: Płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia — ŁAZIENKA: Prysznic, toaleta, umywalka, lustro, pralka, suszarka do włosów, ręczniki — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie — MULTIMEDIA: telewizja, internet Wi-Fi — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Prywatne miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Dodatkowo platne. DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/ wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Wisła 10 min samochodem do Centrum i na Stare Miasto Stadion Narodowy Saska Kępa Torwar Park Nad Balatonem Do zobaczenia w Warszawie!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

32 m²

Price

2,488 €

Price per m²

78 €

Map

The listing is located at Tonny, Wileńska, 03-414 Warsaw, Poland

Loading map