Sako-ichibancho, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥27,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥27,000
Price per m²
¥1421
The listing is located at Sako-ichibancho, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map