3 rooms apartment of 113m² in Warsaw

Rondo Romana Dmowskiego, 00-693 Warsaw, Poland

10,000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Warszawa

Nowoczesny apartament w odrestaurowanej kamienicy w sąsiedztwie Nowego światu. Wykończony w bardzo wysokim standardzie z pięknym widokiem na Stadion Narodowy i Warszawę. Apartament składa się z reprezentacyjnego holu, dużego salonu przedzielonego szklaną ścianą z kuchnią. W kuchni duża jadalnia. Całość tworzy przestrzeń ok 60m2. W drugiej części apartamentu znajduje się sypialnia z garderobą, obok sypialni dwie łazienki: jedna z prysznicem, druga łazienka z wanną. Dodatkowo apartament posiada pokój gościnny z łóżkiem dwuosobowym i duża szafą. Apartament nowoczesny, wysoki na 4,5m z niesamowitym widokiem na Warszawę. Klimatyzacja w sypialni i salonie. Kamienica odnowiona, ładna klatka schodowa. Super lokalizacja, blisko do Traktu Królewskiego, w sąsiedztwie kawiarnie, restauracje,, druga linia metra.Wyjątkowa oferta dla wymagających klientów.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

113 m²

Price

10,000 zł

Price per m²

88 zł

Map

The listing is located at Rondo Romana Dmowskiego, 00-693 Warsaw, Poland

Loading map